Spoločnosť GOLDEN COMPANY vznikla v Prešove v roku 2002, od svojho vzniku sa venuje spracovaniu jednoduchého a podvojného útovníctva. Väčšinu našej klientely tvoria klienti, ktorí nam mesačne nosia doklady na spracovanie. Na spracovanie dokladov a účtovníctva používame kvalitný softvér od spoločnosti KROS.

 

Externe spolupracujeme s audítorskou spoločnosťou, s ktorou riešime komplikovanejšie prípady.

 

Aj keď sa zameriavame na klientov, ktorým pravidlne spracuvávame účtovnítvo, každý rok vieme spracovať nárazovo účtovnictvo niekoľko firmám. Vtedy cena za spracovanie účtovníctva je stanovená ako poplatok za celý rok. Túto možnosť však využívajú iba firmy s menším počtom dokladov.

 

Samozrejmosťou je u nás posielanie dokladov na finačnú správu a poisťovne. Naším klientom poskytujeme poradenstvo bezplatne. Iným subjektom na základe dohody.

 

Naších klientov sa snažíme maxinálne odbremeniť od účtovných veci. Našou prioritou je nechať Vás pracovať na Vašom biznise a papierovačky nechať na nás.

 

Z vlastných skúsenosti Vám môžeme odporučit spracovávať účtovníctvo externou formou. Získate viacej času na podnikanie, rodinu. My pravidelne sledujeme legislatívne zmeny, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité. Za mesačný poplatok ktorý sa zvyčajne pohybuje od 30 do 200 € mesačne získate mnoho času pre svoje podnikanie a určite aj cenné rady. Účtovníctvu a podnikaniu sa venujeme viac ako 15 rokov.

www.uctovnictvo-presov.com