Súhlas so spracovaním osobných údajov:
Ako príjemca newslettra súhlasíte so získaním, spracovaním a uložením osobných údajov v rozsahu emailová adresa spoločnosti OLLE s.r.o. ako vydavateľa novín GOLDEN so sídlom Levočská 2, 08001 Prešov. IČO: 36713996  Svoj s
úhlas môže byť kedykoľvek odvolať.

Osobné údaje:

Osobné údaje, ktoré nám poskytnete pri vypĺňaní kontaktných formulárov alebo prostredníctvom e-mailu alebo iným spôsobom, budú spracované dôverne. Vaše údaje používame výlučne za účelom posielania newslettra, prípadne odovzdania výhry v prípade vyžrebovania. Údaje neposkytujeme tretím osobám.

 

Newsletter:

Po odoslaní prihlasovacieho formulára od nás obdržíte potvrdenie prostredníctvom e-mailu. Prihlásenie sa stáva účinným až potom, ako kliknete na link, uvedený v potvrdzujúcom e-maile. Odoberanie newsletteru môžete kedykoľvek odhlásiť,  tak že využijete odhlasovaciu funkciu na našich webových stránkach alebo kliknete spodné tlačidlo v každom newslettri.


Výmaz osobných údajov.

V prípadne záujmu vymazania osobných údajov pošlite nám svoju žiadosť emailom alebo poštou. V takom prípade budú Vašu údaje bezodkladne vymazané. Vaše osobné údaje budú automatický zmazané taktiež po odhlásení z newslettra.