Pripomienky
Noviny Golden by ste mali dostávať počas víkendu. Distribučná mapa je TU. Pokiaľ by ste noviny dostávali iný deň alebo vôbec, informujte nás. Radi sa postaráme o nápravu. Stačí ak sem napíšete Vašu pripomienku a odošlete nám ju.
Štatistiky

Počet návštev za tento mesiac:64
Celkový počet návštev:48377
Google Analytics Tracking Module
 
 
 
 
.
Plošná inzercia v novinách je prehľadne usporiadaná do rubrík. Cenu inzercie ovplyvňuje hlavne veľkosť inzerátu a počet dohodnutých zverejnení. Za titul účtujeme príplatok + 50%.

Cena inzercie sa pohybuje od 10 - 30 € za modul. Veľkosť modulu je 30 x 30 mm. Cena prepočítana na cm2 sa pohybuje od 1,11 - 3,33 €/cm2.

Pre realitné kancelárie poskytujeme zľavu na všetky cenníkové ceny s DPH. Trvalú zľavu vo výške 50% poskytujeme na zverejnenie ponuky práce.

V prípade záujmu informovať sa o aktuálnych podmienkách a zľavách na inzerciu, kontaktuje nás telefonicky alebo e-mailom.

 

Pokiaľ hľadáte  čo najlacnejšiu inzerciu, nezvolili ste si správne noviny. Od roku 2005 kedy vznikli noviny GOLDEN robíme všetko preto, aby noviny boli čo najsledovanejšie a nie najlacnejšie. Preto v našich novinách nájdete množstvo riadkovej inzercie, články z diania v Prešove a rôzne súťaže. Taktiež jediný v Prešove disponujeme stieťou vlastných17 stojanov, ktoré dopĺňame každý pracovný deň. Týždenne si z týchto stojanov naši čitateľia zoberú 3.000 ks novín.  Noviny distribuujeme renomovanou celoslovenskou firmou do Prešova a 190 okolitých obcí.

 

Snažíme sa udržiavať konkurečné ceny a sú cca 10-30 % vyšie oproti najlacnejšej alternatíve inzertných novín. No za tých 10 % navyše získate to, čo Vám iní neponúknu ani za dvojnásobok.

 
Noviny na email
Chcete dostávať naše noviny pravidelne na Váš email?
Reklama

aldente pizza baner

ploty brany

animacia

autofolie

mediamania

dama sviecky

consult

jaf

it city

archeus